Uganda

Uganda nejsou jen gorily

Safari v Ugandě - Cesta za gorilami s českým průvodcem

Přehled termínů a cen najdete ZDE

Poznávací zájezd "Cesta za gorilami" je zájezd pro milovníky Afriky, kteří nemají příliš času a přesto chtějí vidět safari v Ugandě a dopřát si jedinečný zážitek ze setkání s gorilami. Krom samotných goril zažijete ale unikátní safari ve věhlasném parku Queen Elizabeth, výlet lodí po kanálu Kazinga, budete mít šanci vidět ,,stromové lvy,, či relaxovat u jezera Bunyonyi.

Pro anglicky mluvící cestovatele připravíme na míru jakýkoliv termín.


Expedice v náklaďáku nejen za gorilami s anglickým průvodcem

Přehled termínů a cen najdete ZDE

V Ugandě vás čeká jedinečná příroda, množství zvěře, a nesmírně přátelské obyvatelstvo - a to vše nezasažené masovou turistikou. Deštný prales Ugandy je jedním z posledních míst na světě, kde žijí horské gorily, za kterými vyrazíte do džungle. Uvidíte vysoké štíty hor, najdete pramen Nilu, budete hledat lvy, kteří žijí v korunách stromů a stopovat šimpanze... Připravte se na mnohá překvapení a improvizace, která z expedice do Ugandy udělají životní zážitek. Uganda je opravdovým surovým a dosud neopracovaným diamantem Afriky.


Národní parky v Ugandě

Národní park Bwindi Impenetrable  Národní park Kibale                        Národní park Kidepo Valley              Národní park Lake Mburo                Národní park Mgahinga Gorilla   Národní park Mount Elgon              Národní park Murchison Falls           Národní park Queen Elizabeth        Národní park Rwenzori Mountains  Národní park Semuliki     

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.