Vaši průvodci

aneb kdo nad vámi bude bdít

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Klikněte a můžete začít psát. Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia.

Jan Papež je majitelem CK Marco Polo, pro kterého je cestování vášní. Za 25 let svého podnikání navštívil přes 100 zemí a Jižní Afrika patří mezi nejoblíbenější cíle. Počet návštěv jižní a východní Afriky se nedá ani spočítat. Jeho vyprávění o zvířatech, přírodě, místních kmenech, ale i historii vám dá úplně jiný pohled na černý kontinent, než očekáváte.

Hanku přivedla poprvé před mnoha lety do Jižní Afriky její láska k potápění. Návštěva Gansbaai a potápění s velkým bílým žralokem bylo začátkem jejího poznávání a lásky k Africe. Od té doby se pravidelně vrací. Kromě potápění se zamilovala do místní přírody, hor bez známek civilizace a zvuků buše. Hanka má Afriku ráda a poznáte to i vy během putování s ní.

Stále váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.

Vyberte si svoji expedici