Jihoafrická republika

Vyberte si svoji kombinaci dobrodružství a relaxace

Na safari do Krugerova národního parku

Chcete zažít skvělé týdenní safari v Krugerově národním parku, pěší safari v soukromé rezervaci a vidět třetí nějvětší kaňon na světě? Za 18.500,- Kč (cena nezahrnuje letenku) je to skvělá dovolená.

Safari v Jižní Africe česky

Týdenní expedice na safari v soukromé rezervaci ve vozech 4x4, pěší safari, celodenní safari v Krugerově NP, Blyde River Canyon a mnohem víc za 105.900,- Kč včetně stravy a vstupů.   

Pod Jižním křížem - Jihoafrická republika, Lesotho, Svazijsko, Mozambik, Zimbabwe

Vyrazíte na vrcholky Dračích hor v Lesothu, prozkoumáte Svazijsko, odpočinete si na plážích Indického oceánu v Mozambiku. Čeká na vás safari v Krugerově národním parku, historická památka Velké Zimbabwe a nakonec zažijete pěší stopování nosorožců a safari v NP Hwange.  

54.990,- Kč za 16 dní vč. vstupů a stravování (cena expedice bez mezinárodní letenky a ubytování před a po expedici)

Velké africké dobrodružství česky 

NOVINKA PRO ROK 2021

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe: za necelý měšíc projedeme čtyři země. Začneme v Kapském Městě výstupem na Stolovou horu, projedeme liduprázdnou Namibii s nekonečnými pouštními obzory a písečnými dunami, čeká nás safari v rezervacích Botswany a Zimbabwe a necháme se ohromit a skropit vodní tříští majestátních Viktoriiných vodopádů.

Jihoafrická republika jako na dlani

Velký okruh Jižní Afrikou s ubytováním v pohodlných 3* lodžích. Poznejte celou Jižní Afriku a zažijete pěší safari, NP Kruger, Dračí hory s trekem, Wild Coast, Garden route, Kapské Město

Velká africká cesta - napříč 4 zeměmi

Poznejte Afriku na 24-denní expedici od multikulturního Kapského Města, přes poušť Kalahari a Namibii od jihu na sever. Na závěr objevíte kouzlo Botswany i Zimbabwe. Projedete 4 země jižní Afriky: JAR, Namibii, Botswanu a Zimbabwe

Safari v Jižní Africe, pláže Mosambiku

Prožijte 5 dní na safari a 5 dní u moře, během kterých ochutnátepěší safari v soukromé rezervaci, safari v otevřených autech 4x4 a celý den ve slavném Krugerově NP. Jako bonus si prohlédneme Blyde River Canyon na slavné Panorama Route a pak odletíte do Mosambiku.

V ceně: veškeré vstupy, kromě snídaní i 4x večeře a 4x oběd v JARU a mnohem víc... Cena: 69.990,- Kč

Tři tváře Afriky - JAR, Botswana, Zimbabwe

Zažijte pěší safari, safari v otevřeném voze 4x4, vodní safari, projedeme Krugerův NP, deltu Okavango, NP Moremi, Savuti a Chobe v Botswaně, poznáte poušť Kalahari, solnou pláň Makgadikgadi. A na závěr prozkoumáme Vikotoriiny vodopády. Kombinace přírody a dobrodružství vás nadchne....

Skrytá tajemství Jihoafrické republiky - safari, hory, moře

Vydejte se na 12 dní do Jižní Afriky a zažijte rozmanitost této nádherné země - safari v mnoha podobách, treky v Dračích horách, pláže Indického oceánu a zemi krále Shaka Zulu a jeho krvavé dějiny. 

V ceně: veškeré vstupy, strava, privátní rezervace, aktivity... Cena: 74.900,-


Z Kapska na safari s českým průvodcem

Prožijte s námi 9 úžasných dní v Jižní Africe. Postuptě vám ukážeme kosmopolitní Kapské Město, mys Dobré naděje, ochutnáte víno na jedné z nejstarších vinic a  vyrazíme na safari v Krugerově NP, přespíme 2 noci v soukromé rezervaci, kde vyrazíme do buše pěšky i autem 4x4 a jako bonus si prohlédneme nádherný Blyde River Canyon.

Safari a Mosambik

Zažijte safari v Jižní Africe vč. návštěvy Krugerova národního parku a své zažitky vstřebávejte při odpočinku na bílých mosambických plážích.

Safari a Mauricius

Zažijte safari ve slavném Krugerově NP i soukromé rezervaci a prožité dobrodružství okořeňte pobytem na plážích na Mauriciu

Jižní Afrika, Svazijsko a Mosambik

Po dobrodružném safari v Krugerově NP pokračujte náklaďákem do sousedního Svazijska a Mosambiku.

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.

Zdá se vám expediční cesta příliš dobrodružná a nepohodlná? Rádi pro vás připravíme africké safari v pohodlí a luxusu. Jste zvyklí na 3, 4, 5* ubytování, dáte přednost leteckému safari před dlouhými přejezdy, chcete safari s privátním průvodcem nebo si přejete sestavit safari na míru podle vašich představ? To je naše práce už 25 let. Napište nám a náš konzultant se vám ozve a cestu na míru připraví.