Tanzanie a Keňa

Za velkou migrací do Východní Afriky

Keňa 

 Velká migrace pakoňů za SUPER CENU

28.6. - 6.9. 2022         cena: 44.390,- Kč

20.9. - 18.10. 2022       cena: 42.500,- Kč

Pro všechny, kdo nemají moc času a přesto chtějí zažít skvělé safari, jsme připravili výjimečnou nabídku.

Keňa a Tanzanie - s anglicky mluvícím průvodcem

Odjezd každou druhou sobotu. Cena: od 65 600,- Kč

Navštívíte nejslavnější národní parky zemí, které jsou ikonami safari. Poznejte NP Masai Mara, Serengeti, kráter Ngorongoro, jezero Naivasha nebo život Masajů a Viktoriino jezero na naší expedici. Spojením Keni a Tanzanie poznáte to nejkrásnější safari z obou zemí.

Poznejte to nejlepší z Keni a Tanzanie ve společnosti českého průvodce. Cestu garantujeme již pro 4 klienty. Navštívíme NP Masai Mara, Serengeti, kráter Ngorongoro a mnoho dalších krásných míst... 

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.

Zdá se vám expediční cesta příliš dobrodružná a nepohodlná? Rádi pro vás připravíme africké safari v pohodlí a luxusu. Jste zvyklí na 3, 4, 5* ubytování, dáte přednost leteckému safari před dlouhými přejezdy, chcete safari s privátním průvodem nebo si přejete sestavit safari na míru podle vašich představ? To je naše práce více než 25 let. Napište nám a náš konzultant se vám ozve a cestu na míru připraví.