Mosambik

Bělostné pláže Indického oceánu

Pod Jižním křížem s anglickým průvodcem

Za 17 dní strávených na jihu Afriky navštívíte pět zemí (JAR, Lesotho, Svazijsko, Mosambik a Zimbabwe) a jejich největší přírodní divy a atrakce včetně Mosambiku a jeho pláží. Poznáte velký kus jihu Afriky od masívů hor až po pláže Indického oceánu... a samozřejmě safari a něco historie. 

Pod Jižní křížem s českým průvodcem

Vyrazíme na vrcholky Dračích hor v Lesothu, prozkoumáme Svazijsko, odpočineme si na plážích Indického oceánu v Mosambiku. Čeká na nás safari v Krugerově národním parku, historická památka Velké Zimbabwe a nakonec zažijeme pěší stopování nosorožců, safari v NP Hwange a majestátní Viktoriiny vodopády.   

Safari v Jižní Africe a bílé pláže Mosamibku

Zažijte safari v Jižní Africe, kdy zažijete safari v soukromé rezervaci na území velkého Krugerova NP - pěší safari i safari v otevřeném voze 4x4, prožijete celý den v Krugerově NP a poznáte 3. největší kaňon na světě - Blyde River Canyon. Na závěr své dovolené pak budete odpočívat na pláži u Indického oceánu v pohodlí až luxusu.

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali?