Namibie

Stíny pouště, Pobřeží koster, Etosha, Fish River Canyon, Sossusvlei, Damaraland 

Namibie - barvy pouště česky

Namibie je fotografickým rájem plným barev, stínů, nekonečného prostoru i kouzelných zákoutí starobylých městeček. Namibie dýchá pohodou a slávou starých časů stejně jako nadchne rozmanitostí zvěře v NP Etosha.

Namibie fotogenická - barvy pouště s anglickým průvodcem

Poznejte barvy pouště a bohatství živovat v této, na podhled, nehostinné krajině. Měsíc na obloze máte na dosah a noční obloha je plná hvězd. Namibie je rájem pro fotografy. Cesta s anglickým průvodcem - vyrážíme každou třetí sobotu.

Velké africké dobrodružství česky
10. 9. - 6. 10. 2021
NOVINKA PRO ROK 2021

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe: za necelý měšíc projedeme čtyři země. Začneme v Kapském Městě výstupem na Stolovou horu, projedeme liduprázdnou Namibii s nekonečnými pouštními obzory a písečnými dunami, čeká nás safari v rezervacích Botswany a Zimbabwe a necháme se ohromit a skropit vodní tříští majestátních Viktoriiných vodopádů.

Velká africká expedice

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe. Kromě Namibie poznáte i multikulturní Kapské Město, budete putovat přes vyprahlé pouště Namibie, rezervace plné zvěře v Botswaně a Zimbabwe až po majestátní Viktoriiny vodopády.

Namibie od jihu na sever na pohodu

Expedice, při které poznáte Namibii od jihu na sever, ale navíc spíte v pohodlí a luxusu lodží. Na této expedici nestavíte stany, jako na našich dalších namibijských cestách. Užíváte si nádherné výhledy a místa a navíc i bazény, terasy a bary...

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.