Namibie

Stíny pouště Pobřeží koster Etosha Fish River Canyon Sossusvlei Damaraland 


Divoká Namibie a safari v NP Etosha (expedičním náklaďákem s českým průvodcem)

12 nocí. Windhoek, Namib, Sossusvlei, Swakopmund, Skeleton Coast, Brandberg

Přehled termínů a cen zde

Jste dobrodružná nátura a nebojíte se občas přiložit v partě ruku k dílu? Pokud zde dvakrát odpovíte "ano", pak je tento zájezd právě pro vás! Na africké expedici náklaďákem si užijete mnohem více, než co by vám nabídl běžný poznávací zájezd! Během této cesty nocujeme na krásných místech v kvalitních hotelech a lodžích. Také se očekává (byť ve velmi malé míře), že například vypomůžeme s přípravou jídla (aspoň bude jídlo dříve hotové...). K večeři si pak na hotelu nebo lodži po příjemně prožitém dni s chutí otevřete své pivo nebo nalijete skleničku vína. Společné zážitky jsou skvělým základem k budoucímu přátelství.Expedice náklaďákem po Namibii a safari v NP Etosha (s anglicky mluvícím průvodcem)

10 nocí, Windhoek, Namib, Sossusvlei, Swakopmund, Skeleton Coast, Brandberg, NP Etosha

Přehled termínů a cen zde

Expedice v náklaďáku jsou lákavé pro všechny bez rozdílu věku, kteří jsou aktivní, mají dobrodružnou náturu a nebojí se přiložit ruku k dílu. V průběhu této cesty budete nocovat na krásných místech a také se očekává (byť ve velmi malé míře), že například pomůžete s přípravou jídla (nemusíte a nebudete samozřejmě nuceni vařit, ale když pomůžete s přípravou, bude večeře dříve hotová!). Potom si otevřete své pivo nebo nalijete skleničku vína. Výhodou je to, že se kolektiv velmi rychle stmelí, všichni si vzájemně pomáhají - místo toho, aby si každý večer zalezl do svého hotelového pokoje, sedíte společně u večeře či kolem ohně a poznáte podobně naladěné cestovatele ze všech koutů světa. Společné zážitky bývají skvělým základem k budoucímu přátelství. Africkou expedici v náklaďáku si užijete mnohem více než běžný poznávací zájezd.Kmeny severu Namibie a safari v NP Etosha (s českým průvodcem)

10 nocí, Windhoek, Tsumeb, NP Etosha, Kmen San, Kmen Ovambo, vodopády Epupa

Přehled termínů a cen zde

Poznejte divokou krásu Namibie na zájezdu zaměřeném na domorodé kmeny severní části Namibie a národní park Etosha. Tento jedinečný zájezd vás přivede tváří v tvář s původními obyvateli i africkou divokou zvěří od slonů přes žirafy a zebry po lvy v jejím přirozeném prostředí. S luxusním ubytováním, odbornými průvodci a nezapomenutelnými safari výlety nabízíme kompletní zážitek z africké divočiny.Na skok do Namibie - dechberoucí kaňony a pouště

7 nocí, Kalahari, Fish River Canyon, Lüderitz, Namib, Swakopmund, Windhoek

Přehled termínů a cen zde

Namibie je dechberoucí země, která nabízí mnoho unikátních zážitků – například pouštní zvířata, nádherné písečné duny, hluboké kaňony, divoké mořské pobřeží a zajímavé národní parky. Pro ty z vás, kteří nemají příliš času, jsme připravili cestu na sedm nocí a nazvali ji "Na skok do Namibie". Uvidíte mnoho zásadních míst a věcí, ale je to pouze velmi kvalitní ochutnávka, která vás nejspíš přivede na myšlenku: "Sem se ještě někdy musím vrátit."Namibie - barvy pouště s anglickým průvodcem

10 nocí, Windhoek, Namib, Sossusvlei a kaňon Sesriem, Swakopund, Skeleton Coast, Damaraland, NP Etosha

Přehled termínů a cen zde

Namibie je zemí nekonečných pouští, které hrají všemi barvami. Poušť vás nepřestane udivovat bohatstvím života, který v této nehostinné krajině přežívá. Je to země, kde slovo "prostor" dostává úplně jiný rozměr, než na jaký jsme zvyklí. Před vámi jsou stovky kilometrů nepřerušené krajiny. Během naší expedice do Namibie navštívíte nejvyhlášenější atrakce, jako jsou Sossusvlei, Swakopmund nebo NP Etosha, a zároveň se často budete pohybovat mimo obvyklé cesty turistů. Čeká vás mimo jiné poušť Namib, nejznámější písečná duna Sossusvlei, Walvis Bay, kaňon Sesriem, safari v národním parku Etosha a mnoho dalších zajímavostí. Od Etoshi přes Caprivi k Viktoriiným vodopádům (s anglicky mluvícím průvodcem)

9 nocí, NP Etosha, Kavango, NP Mahango, Zambezi, NP Chobe, Viktoriiny vodopády

Přehled termínů a cen zde

Objevte rozmanitou africkou kulturu uprostřed bujných říčních lesů a divočiny s hojností zvěře. Porovnejte divokou zvěř v relativně suché Etoshe s odlišnými druhy podél tří velkých řek v oblasti Zambezi a Chobe. Toto safari představuje Afriku v její nejčistší podobě. Nechte se ohromit mohutností Viktoriiných vodopádů.Tajemná Namibie - kulturní a přírodní poklady

12 nocí, Windhoek, NP Etosha, Kaokaland, Damaraland, Swakopmund, Namib

Přehled termínů a cen zde

Ačkoliv je Namibie jedna z nejméně zalidněných zemí na světě, přesto je kulturně velmi bohatá. V Africe byste jen těžko hledali zemi s takovou různorodostí, jakou můžete zažít právě v Namibii. Navštívíte místa, která jsou jak přírodními, tak kulturními poklady této tajuplné země. 
Velké africké dobrodružství - 4 africké země

23 nocí, Kapské Město, Stolová hora, Fish River Canyon, NP Etosha, Viktoriiny vodopády

Přehled termínů a cen zde

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe. Za 24 dní projedete 4 země jižní Afriky - JAR, Namibii, Botswanu, a Zimbabwe, od okouzlujícího Kapského Města přes vyprahlé pouště Namibie, rezervace plné zvěře v Botswaně a Zimbabwe až po majestátní Viktoriiny vodopády. V průběhu naší expedice vylezete na Stolovou horu, poplujete kánoí po řece Orange, zdoláte písečné duny v Namibii, zažijete skutečné safari a nakonec pokoříte Viktoriiny vodopády.


Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.