Namibie

Stíny pouště Pobřeží koster Etosha Fish River Canyon Sossusvlei Damaraland 

Namibie - krátký poznávací okruh

Namibie je donedávna na českém trhu nedoceňovaná destinace. Přitom je unikátní a dechberoucí. Nabízí mnoho zážitků, které jsou naprosto originální - např. pouštní slony a nosorožce, nádherné písečné duny, hluboké kaňony, divoké mořské pobřeží a zajímavé národní parky.
Pro ty z vás, kteří nemáte příliš času, jsme připravili cestu na 7 nocí a nazvali ji "Na skok do Namibie". Uvidíte hodně zásadních míst a věcí, ale je to taková velmi kvalitní ochutnávka, která vás nejspíš přivede na myšlenku: "Sem se ještě někdy musím vrátit."

Namibie fotogenická - barvy pouště s anglickým průvodcem

Poznejte barvy pouště a bohatství živovat v této, na podhled, nehostinné krajině. Měsíc na obloze máte na dosah a noční obloha je plná hvězd. Namibie je rájem pro fotografy. Cesta s anglickým průvodcem - vyrážíme každou třetí sobotu.

Velké africké dobrodružství česky
10. 9. - 6. 10. 2021
NOVINKA PRO ROK 2021

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe: za necelý měšíc projedeme čtyři země. Začneme v Kapském Městě výstupem na Stolovou horu, projedeme liduprázdnou Namibii s nekonečnými pouštními obzory a písečnými dunami, čeká nás safari v rezervacích Botswany a Zimbabwe a necháme se ohromit a skropit vodní tříští majestátních Viktoriiných vodopádů.

Velká africká expedice

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe. Kromě Namibie poznáte i multikulturní Kapské Město, budete putovat přes vyprahlé pouště Namibie, rezervace plné zvěře v Botswaně a Zimbabwe až po majestátní Viktoriiny vodopády.

Namibie od jihu na sever na pohodu

Expedice, při které poznáte Namibii od jihu na sever, ale navíc spíte v pohodlí a luxusu lodží. Na této expedici nestavíte stany, jako na našich dalších namibijských cestách. Užíváte si nádherné výhledy a místa a navíc i bazény, terasy a bary...

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.