Zimbabwe

země Viktoriiných vodopádů


Velké africké dobrodružství - 4 africké země

23 nocí, Kapské Město, Stolová hora, Fish River Canyon, NP Etosha, Viktoriiny vodopády


Přehled termínů a cen zde

Vydejte se s námi na velkou cestu po jižní Africe: Za 24 dní projedete 4 země jižní Afriky - JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe od okouzlujícího Kapského Města přes vyprahlé pouště Namibie, rezervace plné zvěře v Botswaně a Zimbabwe až po majestátní Viktoriiny vodopády. V průběhu naší expedice vylezete na Stolovou horu, poplujete kánoí po řece Orange, zdoláte písečné duny v Namibii, zažijete skutečné safari a nakonec pokoříte majestátní Viktoriiny vodopády. Základní cena nabízí kempovací variantu, lze vyžádat i variantu celou v ubytování za 114 500 Kč/osoba. Termíny jsou ale jiné, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Letenky a ubytování před/po cestě vám rádi zajistíme na vyžádání.Z Kapského Města přes Viktoriiny vodopády do NP Chobe (s anglicky mluvícím průvodcem)

10 nocí, Kapské Město, Viktoriiny vodopády, NP Chobe

Přehled termínů a cen zde

Vydejte se na nezapomenutelný zájezd spojující tři perly jižní Afriky! Od fascinujícího Kapského Města a úchvatných Viktoriiných vodopádů v Zimbabwe po divokou krásu národního parku Chobe v Botswaně. Naše safari dovolená nabízí neopakovatelné zážitky plné dobrodružství a přírodního kouzla. Připojte se k nám a objevte skvosty jižní Afriky v nezapomenutelném dobrodružství!  


Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.