Singles Collection

Cestujte sami a přitom ve společnosti stejně naladěných lidí

Co je S1NGLES COLLECTION?

Máte rádi cestování, toužíte po poznání Afriky, ale nemáte parťáka, který by s vámi cestoval? Nechcete dělat "křena" ve výpravě tvořené téměř výhradně páry či rodinkami a hledáte malou partičku sobě podobných? Nechce se Vám připlácet za jednolůžovký pokoj? Expediční cesty jsou přesně pro vás. Poznáte Afriku ve společnosti stejně orientovaných lidí, kteří mají rádi společnost a cestování. Pokud vám tedy nevadí, že budete v případě potřeby sdílet pokoj s dalším účastníkem 

stejného pohlaví, je tento typ cesty ideálním pro vás, samostatné cestovatele. Pokud chcete mít pokoj sami pro sebe, pak je to možné za drobný příplatek (v případě volné kapacity).

Důvodů, proč naši klienti cestují sólo, je mnoho. Partner či partnerka cestování nemá rád nebo musí hlídat děti, domácího mazlíčka nebo obchod, přátelé neradi cestují, kamarád nedostal dovolenou a podobných důvodů je mnohem víc. Africké expedice a cesty na safari jsou skvělou volbou pro sólo cestovatele (singles, nezadané nebo jakkoliv tento typ klientů nazveme). S námi nebudete cestovat ve skupině partnerských dvojic a rodin, které jsou logicky uzavřené do sebe a nemají zájem o navázání kontaktů s dalšími, ale poznáte svět ve skupince stejně zaměřených individuálních cestovatelů. Najdete tak otevřenou atmosféru a náladu poznat nové lidí, ze kterých se mohou stát přátelé. Nejsme seznamka, ale během cesty mohou vznikat i hlubší svazky. Vždyť všichni máme společnou lásku k Africe a cestování.

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.

Objednejte si svoji expedici

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.