Self-drive aneb Jižní Afrikou po vlastní ose

Auto je pro vás součástí zážitku z dovolené

Self drive aneb po vlastní ose

Chcete poznat Jihoafrickou republiku nebo Namibii po vlastní ose? Jste zvyklí cestovat v soukromí a vlastním tempem a řízení auto považujete za součást dovolené? Připravíme vám itinerář cesty, zajistíme ubytování, auto a další služby. Doporučíme ty správné silnice, dobré restaurace a poradíme, jak si užít safari. V případě zájmu pro vás zajistíme prohlídky měst s průvodci.

Naše programy pro vaši inspiraci

Západní Kapsko po vlastní ose 6 nocí

Týdenní poznávání (6 nocí v Jižní Africe) Kapského Města, zelené oblasti Garden Route a vyprahlé polopouštní Karoo. Zažijete 3 odlišné tváře Jižní Afriky. Přespíte ve Stellenboschi uprostřed vinic, projedete podél pobřeží do Knysny a okolních národních parků. Jako perličkou budou přejezdy průsmyků po prašných cestách, kde objevíte kouzlo a rozmanitost africké přírody.

Luxusní safari po vlastní ose 5 nocí

Máte rádi pohodlí, luxusní ubytování, dobré jídlo, vysoký standard servisu a přitom chcete být flexibilní v programu a sami si řídit? Kombinujeme velmi kvalitní lodže na dvou odlišných místech uvnitř národního parku s putováním po Jihoafrické republice. Na safari jezdíte otevřeným safari vozem s řidičem a zkušeným rangerem. Zažijete nezapomenutelných 5 nocí v Africe.

Napříč Jižní Afrikou - 14 nocí

Poznejte to nejkrásnější a nejznámější z Jihoafrické republiky. V Jižní Africe strávíte 14 nocí/dní, během kterých poznáte Kapské Město, Mys Dobré naděje, ochutnáte víno na kapských vinicích, majestátní Dračí hory, pláže Indického oceánu a prožijete dny na safari v soukromé rezervaci a okolní nádherné krajině včetně Blyde River Canyon.

Nenašli jste, co jste hledali? 

Napište nám a itinerář vytvoříme podle vašeho přání