Singles Collection
Cestujte sami a přitom ve společnosti stejně naladěných lidí

Co je S1NGLES COLLECTION?

Máte rádi cestování, toužíte po poznání Afriky, ale nemáte parťáka, který by s vámi cestoval? Nechcete dělat "křena" ve výpravě tvořené téměř výhradně páry či rodinkami a hledáte malou partičku sobě podobných? Nechce se Vám připlácet za jednolůžovký pokoj? Expediční cesty jsou přesně pro vás. Poznáte Afriku ve společnosti stejně orientovaných lidí, kteří mají rádi společnost a cestování.

Důvodů, proč naši klienti cestují sólo, je mnoho. Partner či partnerka cestování nemá rád nebo musí hlídat děti, domácího mazlíčka nebo obchod, přátelé neradi cestují, kamarád nedostal dovolenou a podobných důvodů je mnohem víc. Africké expedice a cesty na safari jsou skvělou volbou pro sólo cestovatele (singles, nezadané nebo jakkoliv tento typ klientů nazveme). S námi nebudete cestovat ve skupině partnerských dvojic a rodin, které jsou logicky uzavřené do sebe a nemají zájem o navázání kontaktů s dalšími, ale poznáte svět ve skupince stejně zaměřených individuálních cestovatelů. Najdete tak otevřenou atmosféru a náladu poznat nové lidí, ze kterých se mohou stát přátelé. Nejsme seznamka, ale během cesty mohou vznikat i hlubší svazky. Vždyť všichni máme společnou lásku k Africe a cestování.

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.

Objednejte si svoji expedici

Vyplňte základní údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.