Jihoafrická republika
Vyberte si svoji kombinaci dobrodružství a relaxace

Na safari do Krugerova národního parku

Chcete zažít skvělé týdenní safari v Krugerově národním parku, pěší safari v soukromé rezervaci a vidět třetí nějvětší kaňon na světě? Za 17.990,- Kč (cena nezahrnuje letenku) je to skvělá dovolená.

Safari v Jižní Africe česky

Garance relizace 27. 10. - 3. 11. 2017

Týdenní expedice se safari v soukromé rezervaci ve vozech 4x4, pěší safari, celodenní safari v Krugerově NP, Blyde River Canyon a mnohem víc za 45.990,- Kč (včetně stravy a vstupů)
Cena: 69.990,- Kč
Termíny: odlétáme každý pátek

Safari v Jihoafrické republice a pláže Mosambiku

Prožijte 5 dní na safari a 5 dní u moře, během kterých ochutnáte pěší safari v soukromé rezervaci, safari v otevřených autech 4x4 a celý den ve slavném Krugerově NP. Jako bonus si prohlédneme Blyde River Canyon na slavné Panorama Route a pak odletíte do  Mosambiku, kde můžete odpočívat na krásných tropických plážích, případně si pobyt zpestřit vodními sporty.

V ceně: veškeré vstupy, kromě snídaní i 4x večeře a 4x oběd v JARU a mnohem víc...

Jihoafrická republika jako na dlani

Garance realizace s českým průvodcem 20. 9. - 11. 10. 2017. Expedice s anglickým průvodcem vyráží každé úterý.

Velký okruh Jižní Afrikou s ubytováním v pohodlných 3* lodžích. Poznejte celou Jižní Afriku a zažijete pěší safari, NP Kruger, Dračí hory s trekem, Wild Coast, Garden route, Kapské Město

Velká africká cesta - napříč 4 zeměmi

Poznejte Afriku na 24-denní expedici od multikulturního Kapského Města, přes poušť Kalahari a Namibii od jihu na sever. Na závěr objevíte kouzlo Botswany i Zimbabwe. Projedete 4 země jižní Afriky: JAR, Namibii, Botswanu a Zimbabwe

Safari a Mosambik

Zažijte safari v Jižní Africe vč. návštěvy Krugerova národního parku a své zažitky vstřebávejte při odpočinku na bílých mosambických plážích.

Safari a Mauricius

Zažijte safari ve slavném Krugerově NP i soukromé rezervaci a prožité dobrodružství okořeňte pobytem na plážích na Mauriciu

Jižní Afrika, Svazijsko a Mosambik

Po dobrodružném safari v Krugerově NP pokračujte náklaďákem do sousedního Svazijska a Mosambiku.

Self drive programy

Chcete poznat Jihoafrickou republiku po vlastní ose? Jste zvyklí cestovat v soukromí a vlastním tempem? Napište a připravíme vám itinerář cesty na 10, 14 nebo 17 dní, zajistíme ubytování v našich lodžích a zajistíme auto. Doporučíme vám ty správné silnice a poradíme, jak si užít nejlepší safari. V případě zájmu zajistíme průvodcované výlety v městech jako Johannesburg nebo Kapské město. Napište nám.

Váháte, zda jsou expediční cesty pro vás? Zavolejte nebo nám napište a podělíme se s vámi o vlastní zážitky. Afriku máme rádi a Afrikou v náklaďáku jsme sami cestovali.